Pobyt v Číně do 31.10. – omezení služeb

Přijala jsem pozvání na mezinárodní pokročilý kurz v tradiční čínské medicíně, který se koná 16.-30.10. v Pekingu a který je pokračováním kurzu, kterého jsem se v Pekingu účastnila v roce 2018. Od 14.10. jsem tedy v Číně.

Pobyt v Číně je velmi naučný a zajímavý, ale nese s sebou i mnohá omezení. Mimo jiné to, že není možné otevřít české sociální sítě, e-maily, bankovnictví a jiné aplikace. Avízovala jsem tuto skutečnost předem, ale je možné, že k některým z vás se nedostala, proto informuji znovu.

Do začátku listopadu se mi tedy nedovoláte, nezkontaktujete mě na sociálních sítích ani na e-mailu. V tuto chvíli už je možné napsat mi e-mail na mudr.urikova@gmail.com, pokud by to bylo něco akutního a už mohu potvrzovat vaše platby, které nejsou správně zadány (např. když použijete číslo objednávky místo variabilního symbolu). Pokud zadáte platbu správně, je potvrzena velmi rychle automaticky a elektronické materiály jako online kurzy a e-booky jsou vám doručeny okamžitě. Fyzické objednávky z e-shopu budou vyřízeny 1.11., po mém návratu.

Děkuji za pochopení a omlouvám se za případné nepříjemnosti, které vám tento stav může způsobit. Věřte ale, že i díky tomuto pobytu bude moct Uzdrav Sám Sebe brzy nabídnout mnohem širší škálu materiálů a nová témata.

S pozdravem z Pekingu

MUDr. Petra Uríková

Autor článku

Petra Uríková

Lektorka a terapeutka. Tradiční čínská medicína. Stravování dle tradiční čínské medicíny. Bachovy květy. SIAB. Jak si sám získat zdraví a udržet si ho.

Kontaktní informace

Odebírejte naše novinky