Alergie – zvládnete to sami

Kýcháte?🤧 Slzíte?😪 Kašlete?🤭

Ucpává se vám nos? Teče vám z něj stále? Míváte kopřivku? Svědění rtů? Ekzém?

Je pro vás jen jaro náročné nebo to tak máte během celého roku?


Ať to máte tak nebo tak nebo se u vás alergie projevuje ještě jinak, to, co vás naučím, vám nejspíš dost uleví. Nejspíš nebudete potřebovat léky nebo vám budou stačit nižší dávky.

Jde o ošetření bodů na uchu, které zvládnete sami, během pár sekund, kdykoli a kdekoli. A úleva bývá rychlá a veliká.

Ptáte se, jestli to myslím vážně, že by mohlo stačení ošetření bodu na ušním boltci místo braní antihistaminik? Ano, myslím. Mám to mnohokrát ověřeno v praxi.

A co víc – toto ošetření je vhodné i pro děti. Nalepíte na ouško „nálepku“ a kýchání, slzení, svědění nebo problém volně dýchat najednou ustupují. Hotovo máte během pár sekund a pomůžete jim i bez léků.

Stačí vědět co, proč, kam a jak na ucho nalepit a to vás během půl hodinky naučím hned tady a teď, v záznamu tohoto webináře.

Pokud byste chtěli ještě podrobnější návod, jak semínko na ucho nalepit, najdete jej ve facebookové skupině Alergie – zvládnete to sami, kam se zdarma můžete přidat. Tato skupina slouží i ke sdílení vašich zkušeností s tímto ošetřením bodů na uchu a najdete tam v diskuzích nejspíš i více odpovědí na vaše případné otázky.

Nevěříte, že je to tak jednoduché a účinné? Pojďte mi pomoct to ověřit a dokázat.

Já mám s tím postupem v praxi výborné zkušenosti, ale zajímalo by mě, jestli bude tak účinný i ve vašich rukou. Pomůžete mi to zjistit?

Připravila jsem k tomuto účelu takovou malou studii, ve které stačí, když to vyzkoušíte a vyplníte mi dotazník o tom, jak často a moc alergické příznaky máte a jak se změnily po používání tohoto ošetření bodů na uchu.

Vyplnění vstupního dotazníku vám zabere chviličku. Další práce navíc bude už jen pár minutek na vyplnění následných 2-3 dotazníků s různým časovým odstupem. Vstupní dotazník můžete vyplnit ZDE, ty následující už vám automaticky přijdou do mailu.

A mezitím budete zkoušet ošetřovat bod na uchu a sledovat, jak moc vám pomohl. Což by pro vás mělo být jen výhodou – protože účinky bývají opravdu veliké.

Body si můžete ošetřit samozřejmě i bez vyplnění dotazníku, ale pokud se rozhodnete podpořit dobrou věc a zapojit se, budu moc ráda.

Dotazníky budou sloužit jednak k prokázání toho, jak moc účinné ošetření bodů je a také k ověření, jestli účinnost bude stejná ve vašich rukou jako v rukou terapeuta či lékaře.

Předem děkuji za spolupráci a přeji spoustu krásných dní bez příznaků alergie 💚.

Autor článku

Petra Uríková

Lektorka a terapeutka. Tradiční čínská medicína. Stravování dle tradiční čínské medicíny. Bachovy květy. SIAB. Jak si sám získat zdraví a udržet si ho.

Kontaktní informace

Odebírejte naše novinky