Prosinec – měsíc Vodní jangové Krysy

Jaké energie budou vládnout v prosinci?

Krysa otevírá nový cyklus – je prvním zvířetem čínského zodiaku.

Jejím elementem je jangová Voda, znamená to, že bude společně s elementem jinové Vody ročního Kovového Buvola tvořit celistvý element.

Předvánoční úklid podle Feng Ren Shui.

Tentokrát bychom měli mít na vánoce opravdu uklizeno. Neznamená to však vyplýtvat litry čistících prostředků a učinit náš příbytek sterilním, ale především bychom neměli mít po bytě nebo v domě tzv. “hnízda”, o které všichni zakopávají a jsou předmětem sváru. A platí to zejména pro všechny komunikační prostory – chodby, síně, předsíně, haly, schodiště a zvláště vstupní prostory – do domu nebo  do bytu. Dokonce to v přiměřené míře a s ohledem na provozované činnosti platí pro kanceláře, provozovny a jiné firemní prostory. Když ne pro parádu, alespoň kvůli  pořádku, který mnohdy představuje první krok k bezpečnému pohybu a práci personálu.

Neměli bychom zapomínat na vánoční výzdobu.

Věnec z jehličí  ozdobený mašlemi na vstupních  dveřích bude říkat příchozím, že u nás najdou jednotu a  pospolitost. Truhlíky či květináče se zimní výzdobou u vchodových dveří  domu nebo za okny přitáhnou pozitivní energii.

Také samotný byt nebo dům by měl působit slavnostně, ale současně přívětivě, útulně a teple. Vždyť element Vody reprezentuje chlad a uzavření, proti kterému bychom se měli bránit.  Pomohou nám take měkké materiály, svíčky, světélka, vonné tyčinky, aromalampy. Všechny tyto předměty patří k elementu Oheň, ke kterému náleží teplo a světlo a kterého se nám v zimě v přírodě příliš nedostává.

Máme poslední šanci na změnu.

Tělo má neskutečnou schopnost samouzdravování. Období Krysy by mělo být naplněno regenerací a sebereflexí spojenou s našimi skutečnými potřebami.

Takto jsme se vlastně měli chovat během celého roku. Měli jsme využít lockdown  k vlastnímu uzavření , usebrání,  zpytování a konfrontaci našeho života s našimi sny. V prosinci a v lednu nastává  opravdu poslední šance na to, abychom si uvědomili své já, náš styl a způsob života a zvážili, zda chceme jít stále stejnou cestou, nebo bychom měli něco změnit a případně co. S příchodem roku Vodního Tygra a dalších jangových let už budeme muset konat. Pokud jsme se dostatečně připravovali a pokud dořešíme v lednu příštího roku detaily, Vodní Tygr nás nechá jít po svém boku aniž by představoval vážné nebezpečí.

Jak se na nový rok 2022 připravit?

Pro mnoho z nás však nový rok  nemusí být vůbec jednoduchý. Chcete-li se řádně připravit,   mám pro vás nabídku v podobě audiosemináře k roku 2022 – roku Vodního Tygra.

Audioseminář obsahuje tři nahrávky v celkovém čase 100 minut a doprovodné materiály.

  • V první části se seznámíte se základními principy Feng Ren Shui a dozvíte se, s jakými nástroji Feng Ren Shui pracuje.
  • druhé části naleznete obecný rozbor energií roku 2022.
  • A ve třetí části se detailně seznámíte s jednotlivými vládci čínského zodiaku. Dozvíte se, pro která znamení byl měl být příští rok úspěšný a která znamení by měla v roce 2022 šetřit silami.

Při nákupu audiosemináře budete mít nárok na výpočet osobního astrotypu zdarma.

Pokud byste chtěli dát audioseminář někomu pod stromeček, vytvořím osobní astrotyp obdarovaného.

Nákup můžete provést také prostřednictvím elektronického dárkového poukazu.

Více podrobností a možnost zakoupit audioseminář najdete ZDE.

Neváhejte, Nebesa přejí připraveným.

Autor článku

Klára Hájková

Poradkyně Feng Shui, lektorka, masérka. Pomáhá lidem najít jejich cestu za štěstím.

Kontaktní informace

Odebírejte naše novinky