Silvie K. – Emoce pro děti a rodiče
Kurz o dětských emocích pro mě byl velmi obohacující. Pomohl mi více se naladit na emoce mé dcery, lépe je vnímat a pojmenovávat a s větším porozuměním přijímat její vzteky i vzdory. Díky kurzu jsem měla možnost nahlédnout do jejího vnitřního světa a dozvědět se, jak sama sebe vnímá, co ji těší, z čeho má obavy a co právě prožívá.
Velmi si cením toho, že kurz byl přínosný nejen pro mě, ale i pro mou dceru. Moc ji bavil, především díky medvídkovi Pandovi a Anetině laskavému a citlivému přístupu, který jí pomohl porozumět vlastním emocím hravou a pro ni přirozenou cestou. Díky tomu se dcera naučila o svých pocitech více přemýšlet a s větší lehkostí je se mnou sdílet. Kurz vnímám jako krásnou příležitost, jak prohloubit náš vzájemný vztah a posílit naši komunikaci.