Sára M. – Emoce pro děti a rodiče
Kurz emocí pro mne byl velké otevření očí. Zjistila jsem díky tomu, že můj syn nechce jen koukat na televizi, ale opravdu si s námi povídat když projevíme zájem. Díky kurzu emocí mi prozradil jak se cítí, když ho umlčíme když třeba telefonujeme. Konkrétně mě to nutilo se zamyslet nad sebou, abych pro něj mohla být lepší matkou. Nebylo to tak globální, jako ostatní rady na internetu , ale velice osobní, protože vím co ho mrzí, co mu dělá radost, co ho naštve konkrétně od něho mám ty informace. Že třeba začne zlobit, protože je smutný, ale nevěděl si sám s tou emocí rady. A jindy bych na něj křičela, ale dnes už vím co je za tím. Navíc mě to neučilo s ním mnohem jemněji a otevřeněji komunikovat. K nám se přidal i otec a měli jsme díky kurzu krásné večery plné povídání. Doporučila bych kurz lidem, kteří si trochu nevědí s dětmi rady, nebo k nim hledají bližší vztah.
Děkuji Anet, sblížilo to celou mou rodinu.